Spotkania B2B z firmami z Ningbo, Chiny


Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w spotkaniach B2B z firmami z miasta Ningbo (prowincja Zhejiang, Chiny), które odbędą się 14 lipca 2016 r. w siedzibie PARP przy ulicy Pańskiej 81/83 w Warszawie. Początek spotkań o godz. 10.00
Spotkania B2B z firmami z Ningbo, Chiny

W spotkaniach udział weźmie 5 firm z miasta Ningbo. Ich szczegółowy wykaz oraz informacje na temat poszukiwanych przez firmy form kooperacji znajdują się w załączniku „Profile firm – Ningbo”.
Warunkiem udziału w spotkaniach biznesowych jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego (załącznik poniżej) w języku angielskim oraz przesłanie go na adres wojciech_chatys@parp.gov.pl do 12 lipca 2016 r.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Wszystkie zainteresowane firmy zapraszamy w dniu 14 lipca br.
do siedziby Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości przy ul. Pańskiej 81/83. Spotkania rozpoczną się o godzinie 10.00.

Ningbo, to portowe miasto położone w prowincji Zhejiang w środkowo-wschodniej części Chin, około 220 km na południe od Szanghaju. Powierzchnia miasta zajmuje 9365 km2, zaś łączna liczba mieszkańców wynosi 5,78 mln. Ningbo jest jednym z kluczowych ośrodków rozwoju chińskiego przemysłu i rzemiosła, stanowi także ważne centrum handlu oraz największy obok Szanghaju port przeładunkowy CHRL. Z uwagi na swoje położenie oraz rolę w handlu zagranicznym, Ningbo zyskało status miasta subprowincji. Od 2005 roku partnerskim mistem Ningbo jest Bydgoszcz.  

 

Serdecznie zapraszamy!

oprac. M.Ryłow  COI WK-PŹródło: PARP
Data dodania: 2016-07-11

Załączniki:
1. formularz-zgloszeniowy.doc - rozmiar: 56,83 KB
2. profile-of-companies-and-cooperation-intention-ningbo-delegation-parp.doc - rozmiar: 95,23 KB
» powrót