Grudziądz - Mr. Garden rozpoczyna rekrutację pracowników


Powstające w Grudziądzu przy ulicy Droga Graniczna zakłady Mr. Garden rozpoczynają rekrutację pracowników.
Grudziądz - Mr. Garden rozpoczyna rekrutację pracowników

Ogłoszenie: 

Zależy nam na pracownikach, którzy chcą z nami budować światową firmę, opartą na nowoczesnej technologii, w której człowiek odgrywa najważniejszą rolę.

W grudniu i styczniu rozpoczynamy rekrutacje na stanowiska służb utrzymania ruchu – elektromechaników, automatyków, szlifierzy narzędziowych. Będziemy także budować trzon kadry średniego zarządzania - mistrzów zmianowych, brygadzistów, magazynierów.

Zależy nam na pracownikach, którzy mają doświadczenie w naszej branży ale również jesteśmy otwarci na pracowników zmotywowanych do przyswojenia wiedzy dotyczącej obróbki drewna, a posiadających doświadczenia na stanowiskach podobnych do tworzonych przez nas w nowej fabryce.

Zakład w Grudziądzu będzie nowoczesną firmą, w której będziemy produkować wyroby najwyższej jakości stosując najnowsze rozwiązania techniczne tak w zakresie obróbki surowca jak i procesów zarządczych. Dużym atutem potencjalnych kandydatów będzie znajomość systemów ERP, nowy zakład będzie zarządzany poprzez system SAP.

Wiosną 2016 roku rozpoczniemy rekrutacje pracowników produkcyjnych. Od kandydatów będziemy oczekiwać doświadczenia lub wiedzy związanej z obróbką drewna, umiejętności ustawiania parametrów maszyn ale też zaangażowania w wykonywaną pracę oraz w budowanie zespołu, dla którego jakość i wydajność są celami priorytetowymi.

Już teraz zapraszamy do złożenia CV, może to właśnie Ty będziesz tworzył nową jakość w Grudziądzu.

rekrutacja@mrgarden.com.pl 

Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj

 
Źródło: UM Grudziądz
Data dodania: 2015-12-14
» powrót