Odkrywamy Amerykę Południową dla polskiego eksportu


W związku z realizacją we współpracy z Ministerstwem Gospodarki, projektu zatytułowanego "Odkrywamy Amerykę Południową dla polskiego eksportu", uprzejmie informujemy o konferencji organizowanej w Warszawie 30 listopada 2015 roku w Hotelu Marriott (sala Wisła).
Odkrywamy Amerykę Południową dla polskiego eksportu

 W trakcie wykładów i prezentacji przedstawione zostaną prawne i ekonomiczne uwarunkowania eksportu do Republiki Argentyńskiej, instrumenty i źródła finansowania  oraz metody ograniczania ryzyka w transakcjach handlu zagranicznego (program  i karta zgłoszenia w załączeniu).
 Podmioty zgłaszające udział w konferencji mają prawo do bezpłatnego zamieszczenia swojej oferty eksportowej w publikacji, która zostanie przekazana partnerom z Argentyny w trakcie II wielobranżowej misji samorządowo-gospodarczej do Argentyny (29 luty – 6 marca 2016 ). Miesiące styczeń i luty są w Argentynie miesiącami wakacyjnymi.

W trakcie konferencji będzie można uzyskać bezpłatną  poradę eksperta w jednym z trzech punktów informacyjnych.
Opłata za udział w konferencji wynosi 400 zł netto i obejmuje koszty organizacyjne, honoraria wykładowców i ekspertów, poczęstunek, przygotowanie i dystrybucję materiałów konferencyjnych oraz opracowanie  i zamieszczenie ofert firmy (w języku hiszpańskim) w Katalogu Polskich Eksporterów.


Pragniemy jednocześnie poinformować o kolejnych dwóch konferencjach:

            w dniu 7 grudnia  na temat Kolumbii, a 14 grudnia dotyczącą Brazylii

W przypadku zgłoszenia przez ten sam podmiot  udziału we wszystkich  trzech   konferencjach   (mogą być różni uczestnicy) opłata za kolejne  konferencje zostaje obniżona do 300 złotych netto ( razem 1000 złotych netto), a  w przypadku zgłoszenia drugiej i kolejnych osób do 200 i 100 złotych (razem 700 złotych netto).   W przypadku zapłaty za udział środkami publicznymi stosuje się zwolnienie z VAT.

W przypadku zainteresowania oraz ewentualnych pytań  prosimy o kontakt mailowy (k.urban@imfib.com) lub telefoniczny dzwoniąc na  numer 22 1148171.                          

 

graf. pl.dreamstime.com                                                                 

oprac. M.Ryłow COI WK-P
Źródło: IMFiB Sp. z o.o.
Data dodania: 2015-11-19

Załączniki:
1. oferta-imfib-konferencja-argentyna-30-listopada-2015-i-misja-2016.doc - rozmiar: 80,90 KB
2. program-konferencji-30-listopada-argentyna.doc - rozmiar: 76,29 KB
3. karta-zgloszenia-udzialu-w-konferencjach-ameryka-poludniowa-30-listopada-7-grudnia-i-14-grudnia.doc - rozmiar: 76,80 KB
» powrót