Bydgoszcz i Toruń promują się na 6 Konferencji ABSL w Krakowie (ICE Kraków 16-17 czerwca 2015 r.)


Konferencja ABSL to najważniejsze spotkanie sektora usług dla biznesu w Europie, a także platforma networkingu i wymiany wiedzy dla kilkuset menedżerów wysokiego szczebla reprezentujących organizacje z listy Fortune 500 i wiodące firmy z sektora technologii i usług dla biznesu.
Bydgoszcz i Toruń promują się na 6 Konferencji ABSL w Krakowie (ICE Kraków 16-17 czerwca 2015 r.)

Udział w konferencji ABSL stanowił okazję do zaprezentowania potencjału konurbacji bydgosko-toruńskiej tak z czasie spotkań networkingowych, jak i w trakcie dedykowanego naszemu regionowi Senior Executive Lunch, który odbył się w pierwszym dniu imprezy.

Na lunchu, prezentacji regionu dokonał Wicemarszałek Województwa Pan Zbigniew Ostrowski,  natomiast Wiceprezydent Bydgoszczy Pan Łukasz Niedźwiedzki oraz dyrektor toruńskiego Biura Obsługi Inwestorów i Przedsiębiorców Pan Adam Zakrzewski uczestniczyli w panelu dyskusyjnym poświęconym wpływowi lokalizacji na atrakcyjność  inwestycyjną danego miejsca. 

Konferencja ABSL-u  była kolejną areną promocji regionalnego potencjału sektora BPO/SSC. W przeszłości Bydgoszcz i Toruń jako lokalizacje dla inwestycji z tego sektora były promowane w Reims (Francja – październik 2013), Sztokholmie (listopad 2014), a także w Amsterdamie i Krakowie (ASPIRE) w maju br.

Wyjazd na konferencję ABSL został zorganizowany w ramach programu Invest in BiT City. Promocja potencjału inwestycyjnego konurbacji bydgosko-toruńskiej”, podmiotem odpowiedzialnym za organizację wyjazdu przedstawicieli regionu był Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. 

 

fot. COI WK-P

oprac. M.Ryłow COI WK-P 

 Źródło: informacja własna
Data dodania: 2015-06-19
» powrót