Konferencja-szkolenie dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego - Wieniec 23 czerwca 2015 r.


Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Gmina Brześć Kujawski mają zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w konferencji pt. „Przygotowywanie i promocja terenów inwestycyjnych w regionie w pobliżu strategicznych inwestycji drogowych A1 i S5”, która odbędzie się w dniu 23 czerwca 2015 r., w Wieńcu Zdroju, w sali konferencyjnej w Medical SPA “Jutrzenka” na ul. Brzozowej 1.
Konferencja-szkolenie dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego - Wieniec 23 czerwca 2015 r.

Konferencja dedykowana jest Jednostkom Samorządu Terytorialnego i ich biurom zajmującym się przygotowywaniem i promowaniem ofert inwestycyjnych, jak również Instytucjom Otoczenia Biznesu oraz inwestorom zainteresowanym przedmiotową tematyką. 
Udział w konferencji jest bezpłatny.

Kompleks uzdrowiskowy Medical SPA “Jutrzenka” położony jest 3 km od Włocławka. Dostać się tam można komunikacją PKS z Włocławka. Autobusy prywatnej linii autobusowej odjeżdżają o godz. 9.15, 10.30 , 10. 40, po 10 – 15 minutach goście są na terenie kompleksu. Dodatkowo jeśli będzie taka potrzeba pod dworzec PKP/PKS we Włocławku zostanie podstawiony busik, który zawiezie uczestników na konferencję, wyjazd godz. 10.30 oraz wróci na dworzec po konferencji o ok. 15.30.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.     

Ze względu na uwarunkowania organizacyjne uprzejmie prosimy o zgłoszenie udziału do dnia 22 czerwca 2015 r. do godziny 12.00, w poniższy sposób:

 

- za pośrednictwem elektronicznego formularza, do którego link znajdziecie Państwo tutaj 
-  w biurze Centrum Obsługi Inwestorów i Eksportu w Toruniu (Plac Teatralny 2,
p. 413);
- za pośrednictwem poczty elektronicznej:
c.buczynski@kujawsko-pomorskie.pl lub w.byczkowski@kujawsko-pomorskie.pl ; podając dane osoby zgłaszanej (imię, nazwisko, stanowisko służbowe, firmę/instytucję, adres, email, telefon).

 W załączeniu znajdą Państwo program oraz broszurę o Uzdrowisku w Wieńcu Zdroju.  

Zapraszamy!

 

oprac. C. Buczyński COIE WK-P

 

 
 

Źródło: informacja własna
Data dodania: 2015-06-19

Załączniki:
1. konferencja-23-czerwca-2015-r.-wieniec-zdroj-.pdf - rozmiar: 560,46 KB
2. broszura.pdf - rozmiar: 4 633,84 KB
» powrót