Bydgoszcz i Toruń na konferencji 15th Annual European Shared Services & Outsourcing Week (SSOW) w Amsterdamie


W dniach 19-21 maja br. przedstawiciele miast Bydgoszczy, Torunia promowali potencjał największych miast regionu na imprezie outsourcingowej , która odbyła się w Beurs van Berlage w Amsterdamie.
Bydgoszcz i Toruń na konferencji 15th Annual European Shared Services & Outsourcing Week  (SSOW)  w Amsterdamie

W trakcie imprezy promowaliśmy potencjał inwestycyjny Bydgoszczy i Torunia  w sektorze nowoczesnych usług.
Dla przedstawicieli naszych miast organizatorzy SSOW, firma IQPC Ltd z Londynu, zorganizowali  10 spotkań bezpośrednich  z potencjalnymi inwestorami, a także spotkania  networkingowe  oraz umożliwili prezentację konurbacji bydgosko-toruńskiej na dedykowanym wydarzeniu promocyjnym w dniu 20 maja.
W czasie rozmów i prezentacji poinformowaliśmy uczestników spotkań o dostępnych i będących w przygotowaniu powierzchniach biurowych,  o dostępnych kadrach, systemie i kierunkach edukacji  oraz zachętach inwestycyjnych stosowanych przez samorządy miast.
Do uczestnictwa w wyjeździe na SSOW zaprosiliśmy przedstwaicieli lokalnych inwestorów posiadających już działające obiekty biurowe.  Z zaproszenia skorzystali właściciele toruńskiego Kosciuszki Business Point.
Wyjazd został zorganizowany w ramach
programu Invest in BiT City. Promocja potencjału inwestycyjnego konurbacji bydgosko-toruńskiej”, podmiotem odpowiedzialnym za organizację wyjazdu przedstawicieli regionu był Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. 

 

oprac. M.Ryłow COI WK-P
Źródło: informacja własna
Data dodania: 2015-05-26
» powrót