MIKROPRZEDSIĘBIORCA ROKU 2015 Zapraszamy do konkursu


Uprzejmie informujemy, że Fundacja Kroneberga przy City Handlowy już po raz jedenasty organizuje konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku. Ideą konkursu jest docenienie i wyróżnienie mikroprzedsiębiorstw, które z sukcesem prowadzą biznes.
MIKROPRZEDSIĘBIORCA ROKU 2015 Zapraszamy do konkursu

Tytuł Mikroprzedsiębiorcy Roku mogą zdobyć przedsiębiorcy ze wszystkich branż – zarówno ci, którzy prowadzą biznes tradycyjny, jak i tworzący nowe, innowacyjne rozwiązania technologiczne. Przedsięwzięcie jest organizowane w ramach Koalicji na rzecz mikroprzedsiębiorczości, do której należą: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Krajowa Izba Gospodarcza, Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej, Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych „Lewiatan”, Business Centre Club, Związek Rzemiosła Polskiego, Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Patronat honorowy nad konkursem objął Wicepremier i Minister Gospodarki Janusz Piechociński.

Udział w konkursie mogą wziąć firmy zatrudniające mniej niż 10 pracowników, o obrotach nieprzekraczających 2 mln. euro. Dotychczas w dziesięciu edycjach wzięło udział ponad 2 000 mikroprzedsiębiorców.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Promując, nominując i nagradzając najbardziej efektywne działania –  przyczyniamy się do rozwoju polskiej przedsiębiorczości. Laureat XI edycji konkursu otrzyma prestiżowy tytuł „Mikroprzedsiębiorcy Roku 2015” oraz nagrodę pieniężną w wysokości 40 000 zł.

Podobnie jak w latach ubiegłych w tegorocznej edycji konkursu można zgłosić kandydatury w jednej z trzech kategorii podstawowych: START, PROGRES i SENIOR.

Spośród nadesłanych zgłoszeń Kapitułą przyzna również nagrodę w kategorii specjalnej – MŁODY BIZNES, skierowanej do mikroprzedsiębiorców, którzy mimo młodego wieku (poniżej 30. roku życia) z sukcesem prowadzą firmę. Zwycięzca każdej z nich otrzyma 10 000 zł.

Zgłoszenia do tegorocznej edycji będą przyjmowane do 20 kwietnia 2015 r.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie mikroprzedsiębiorcaroku.pl. Regulamin oraz pozostałe informacje związane z konkursem znajdują się na stronie www.kronenberg.org.pl.

Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 23 czerwca 2015 r. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

 oprac. K. Szczepankiewicz

 Źródło: informacja własna
Data dodania: 2015-03-24
» powrót