Konferencja "Toruń – miejsce Twojego biznesu”


W dniach 21-22 marca 2015 roku w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 3 odbędą się Kujawsko-Pomorskie Targi Inwestycyjne INVEST-TOR 2015. Targi to prezentacja potencjału inwestycyjnego regionu oraz doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów z podmiotami funkcjonującymi na rynku inwestycyjnym. Podczas targów swoją ofertę zaprezentują m.in. miasta i gminy regionu, firmy deweloperskie, agencje nieruchomości, banki oraz firmy z branży budowlanej. Głównymi odwiedzającymi będą zagraniczni jak i lokalni inwestorzy poszukujący nowych terenów inwestycyjnych.
Konferencja "Toruń – miejsce Twojego biznesu”

Ważnym wydarzeniem będzie organizowana przez Urząd Miasta Torunia, Izbę Przemysłowo-Handlową w Toruniu oraz Toruński Fundusz Poręczeń Kredytowych konferencja  pn. „Toruń – miejsce Twojego biznesu”.

Konferencja poświęcona będzie możliwościom inwestowania na terenie Torunia, atrakcyjności miasta pod względem inwestycyjnym. Ponadto przedstawiona zostanie oferta inwestycyjna Torunia, w tym przede wszystkim omówione zostaną tereny inwestycyjne Jar i Abisynia, system zwolnień od podatku od nieruchomości dla przedsiębiorców obowiązujący na terenie Torunia oraz korzyści płynące z poręczeń JEREMIE.

Konferencja odbędzie się pierwszego dnia targów, tj. 21 marca 2015 r. o godz. 11.30 w sali audytoryjnej CT „PARK”. W załącznikach znajdziecie Państwo program konferencji.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres boi@um.torun.pl do dnia 16 marca 2015 r. 

Serdecznie zapraszamy!

 

oprac. M. Ryłow COI WK-P
Źródło: Urząd Miasta Torunia
Data dodania: 2015-03-04

Załączniki:
1. torun-miejsce-twojego-biznesu-formularz_zgloszeniowy.doc - rozmiar: 72,70 KB
2. program_konferencji_21_03_2015.jpg - rozmiar: 467,72 KB
» powrót