Bioscience z Bydgoszczy Liderem Biznesu


Nagrody Lidera Biznesu przyznawane są corocznie przez Business Centre Club, 12 wyróżniającym się firmom naszego kraju. W bieżącej edycji jedna z nagród Lidera Biznesu trafiła do firmy Bioscience z Bydgoszczy, a jej wręczenie odbyło się 25 stycznia br., podczas 22 Gali Liderów Polskiego Biznesu w Teatrze Wielkim – Teatrze Narodowym w Warszawie.
Bioscience z Bydgoszczy Liderem Biznesu

Bioscience otrzymał ją za wiarygodność, najwyższą jakość i bezpieczeństwo prowadzonych projektów, konsekwentne rozwijanie działalności i coroczne poprawianie wyników finansowych, wysoką skuteczność badań, elastyczność i terminowość.

Firma Bioscience już od roku 2006 świadczy usługi badawcze dla przemysłu farmaceutycznego, zajmuje się przede wszystkim  badaniami klinicznym fazy I-IV nad nowymi lekami i wyrobami medycznymi dla firm farmaceutycznych, biotechnologicznych oraz zleceniodawców z laboratoriów  akademickich i ośrodków badawczych.

Założycielom firmy, Państwu Beacie i Konradowi Majewskim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłości.

fot. Salvatore Vuono2/ FreeDigitalPhotos.net 

Oprac. M.Ryłow COI WK-P

 Źródło: Gazeta Wyborcza Bydgoszcz, BCC
Data dodania: 2015-01-27
» powrót