Zmiana terminu misji gospodarczej do Niemiec


Zmiana terminu zorganizowania misji gospodarczej do Niemiec dla przedsiębiorców z szeroko rozumianej branży stalowo – maszynowej, planowanej w dniach 15-18 września 2014 r.
Zmiana terminu  misji gospodarczej do Niemiec

Informujemy, że powyższa misja nie odbędzie się w planowanym terminie.

Przyczyną niezrealizowania misji w terminie 15-18 września 2014 r. jest brak wykonawcy. Decyzją Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego z dnia 2 września 2014 r. postępowanie na kompleksowe zorganizowanie misji gospodarczej do Niemiec w dniach 15-18 września 2014 r. zostało unieważnione z powodu braku w projekcie wystarczającej ilości środków na zawarcie umowy z którymkolwiek z oferentów.

Jednocześnie pragniemy  poinformować, że w porozumieniu z Partnerami Projektu, planujemy zorganizowanie wyżej wymienionej misji gospodarczej do Niemiec, dla przedsiębiorców z szeroko rozumianej branży stalowo-maszynowej, powiązanej z 13-stą edycją Międzynarodowych Targów Poddostawców Zuliefermesse oraz z Międzynarodowymi Targami Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Intec, które odbywają się w terminie 24-27 luty 2015 r. w Lipsku.

Jeżeli wszystkie zakwalifikowane firmy potwierdzą udział w wyjeździe na misję w nowym terminie, nabór wniosków nie zostanie ogłoszony.

 

oprac. M. Ryłow COI-WK-PŹródło: informacja własna
Data dodania: 2014-09-09

Załączniki:
1. misja-niemcy-uniewaznienie.docx - rozmiar: 88,65 KB
» powrót