Wyniki naboru na misję do Niemiec z branży narzędziowo-przetwórczej


Do udziału w misji gospodarczej do Niemiec w terminie 24-27 listopada 2014 r. dla przedsiębiorców prowadzących działalność w branży narzędziowo-przetwórczej, zarejestrowanych i prowadzących działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, zakwalifikowano następujące przedsiębiorstwa:
Wyniki naboru na misję do Niemiec z branży narzędziowo-przetwórczej

·         TIOMAN Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Łysomicach – 29,5 pkt.;

·
        
Konek PSN Sp. j. z siedzibą w Bydgoszczy – 22,5 pkt.

Do udziału w misji zakwalifikowano także przedsiębiorstwo W-TECH Sylwester Wróblewski z siedzibą w Grudziądzu – 24,5 pkt., którego ocenę wstrzymano w ramach pierwszej oceny.

W związku brakiem wystarczającej liczby zgłoszeń na misję gospodarczą do Niemiec w dniach 24-27 października 2014 r., został ogłoszony nabór dodatkowy przedsiębiorców na wskazaną misję gospodarczą.  Misja gospodarcza jest organizowana przez Województwo Kujawsko-Pomorskie w ramach projektu „Promocja gospodarki Województwa Kujawsko-Pomorskiego m.in. poprzez zagraniczne misje gospodarcze” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013, Osi priorytetowej 5. Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstw, Działania 5.5 Promocja i rozwój markowych produktów. 

 

oprac. M. Ryłow COI WK-PŹródło: informacja własna
Data dodania: 2014-08-22

Załączniki:
1. wyniki-naboru-niemcy_2.pdf - rozmiar: 185,91 KB
» powrót