Wyniki dodatkowych naborów na misję gospodarczą do Niemiec dla przedsiębiorców z szeroko rozumianej branży stalowo-maszynowej w terminie 15-19 września 2014 r.


Do udziału w misji gospodarczej do Niemiec w terminie 15-19 września 2014 r. dla przedsiębiorców z szeroko rozumianej branży stalowo-maszynowej, zarejestrowanych i prowadzących działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, zakwalifikowały się następujące firmy:
Wyniki dodatkowych naborów na misję gospodarczą do Niemiec dla przedsiębiorców z szeroko rozumianej branży stalowo-maszynowej w terminie 15-19 września 2014 r.

·         METALBARK Sp. z o.o. , sp. komandytowa -32,5 pkt

·         CAD-production Jarosław Rosiak -27  pkt

·         Frauenthal Automotive Toruń Sp. z o.o. -34 pkt

·         Drozapol-Profil S.A. – 35 pkt

·         F.U.W.K. Konwektor Sp. z o.o.-23,5 pkt.

·         SKS CONNECTO Polska sp. z o.o – 36 pkt

·         W-TECH Sylwester Wróblewski- 34,5 pkt.

Misja gospodarcza jest organizowana przez Województwo Kujawsko-Pomorskie w ramach projektu „Promocja gospodarki Województwa Kujawsko-Pomorskiego poprzez zagraniczne misje gospodarcze oraz udział jako wystawca na targach poza granicami kraju o charakterze międzynarodowym” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013, Osi priorytetowej 5. Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstw, Działania 5.5 Promocja i rozwój markowych produktów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zgłaszanie swoich kandydatur! 

 

oprac. M.Ryłow COI WK-P

 

 

Źródło: informacja własna
Data dodania: 2014-08-04
» powrót