Wyniki naboru na misję gospodarczą do Chicago w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej dla przedsiębiorców działających w branży IT w terminie 14-18 października 2014 r.


Do udziału w misji gospodarczej do Chicago w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej w terminie 14-18 października 2014 r. dla przedsiębiorców działających w branży IT w terminie 13-17 października 2014 r. dla przedsiębiorców z branży turystyki zdrowotnej, zarejestrowanych i prowadzących działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, zakwalifikowały się następujące przedsiębiorstwa:
Wyniki naboru na misję gospodarczą do Chicago w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej dla przedsiębiorców działających w branży IT w terminie 14-18 października 2014 r.

• Pulsar System Jacek Skorupa z siedzibą w Toruniu – 31 pkt.;
• MGA Sp z o.o. z siedzibą w Toruniu – 30 pkt.;
• TGK Systemy Informatyczne w siedzibą w Toruniu – 26,5 pkt.;
• Vivid Games Spółka Akcyjna z siedzibą w Bydgoszczy – 25,5 pkt.;
• Pin Pro Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu – 23,5 pkt.;
• Infi Consulting Bartosz Lewandowski, Grzegorz Lewandowski spółka cywilna z siedzibą w Toruniu – 23,5 pkt;
• Bugilo Sp. z o.o. z siedzibą w Inowrocławiu – 20,5 pkt.

Do udziału w misji gospodarczej do Chicago w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej w terminie 14-18 października 2014 r. dla przedsiębiorców działających w branży IT w terminie 13-17 października 2014 r. dla przedsiębiorców z branży turystyki zdrowotnej, zarejestrowanych i prowadzących działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, nie zakwalifikowały się następujące przedsiębiorstwa:


• Agencja Usługowo-Wydawnicza mediaplusnet.com Michał Mackiewicz z siedzibą w Bydgoszczy;
• Organza Kompleksowa Organizacja Wesel, Imprez Integracyjnych i Okolicznościowych Agnieszka Michalska z siedzibą w Bydgoszczy.

W związku brakiem wystarczającej liczby zgłoszeń na misje gospodarczą do Chicago w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej w terminie 14-18 października 2014 r, został ogłoszony nabór dodatkowy przedsiębiorców na wskazaną misję gospodarczą.


Misja gospodarcza jest organizowana przez Województwo Kujawsko-Pomorskie w ramach projektu „Promocja gospodarki Województwa Kujawsko-Pomorskiego m.in. poprzez zagraniczne misje gospodarcze” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013, Osi priorytetowej 5. Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstw, Działania 5.5 Promocja i rozwój markowych produktów.Źródło: Daria Mierczyńska, K-P COI
Data dodania: 2014-07-10
» powrót