Wyniki naboru na misję gospodarczą do Niemiec dla przedsiębiorców z szeroko rozumianej branży stalowo-maszynowej w terminie 15-19 września 2014 r.


Do udziału w misji gospodarczej do Niemiec w terminie 15-19 września 2014 r. dla przedsiębiorców z szeroko rozumianej branży stalowo-maszynowej, zarejestrowanych i prowadzących działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, zakwalifikowały się następujące firmy:
Wyniki naboru na misję gospodarczą do Niemiec dla przedsiębiorców z szeroko rozumianej branży stalowo-maszynowej w terminie 15-19 września 2014 r.

·         Airon Investment S.A. z siedzibą w Bydgoszczy – 42,5 pkt.;

·         BUDREM Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu – 40,5 pkt.;

·         Hydro-Vacuum S.A.  z siedziba w Grudziądzu – 32 pkt.

Do udziału w misji gospodarczej do Niemiec w terminie 15-19 września 2014 r. dla przedsiębiorców z  szeroko rozumianej branży stalowo-maszynowej, zarejestrowanych i prowadzących działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, nie zakwalifikowała się następująca firma:

·         TOFAMA S.A. z siedzibą w Toruniu.

Dodatkowo do czasu wyjaśnienia wstrzymano ocenę następujących firm:

·         SKS Connecto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu;

·         W-TECH Sylwester Wróblewski z siedzibą w Grudziądzu.

 

UWAGA! W związku brakiem wystarczającej liczby zgłoszeń na misje gospodarcza do Niemiec w dniach 15-19 września 2014 r., zostanie ogłoszony dodatkowy nabór dla przedsiębiorców.
Pierwszeństwo udziału w misji mają firmy pochodzące z terenów partnera projektu, tj. Miasta Bydgoszcz, Gminy –miasta Grudziądz oraz Gminy Miasta Toruń.

 

oprac. M. Ryłow COI WK-P

 

 Źródło: informacja własna
Data dodania: 2014-07-01
» powrót