Misja regionalnych przedsiębiorców do Chin zakończona


Dziewięciu przedstawicieli regionalnych przedsiębiorstw-eksporterów wraz z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz miast-partnerów projektu: Bydgoszczy, Grudziądza oraz Torunia uczestniczyło w dniach 11-17 maja br. w szeregu spotkań i wydarzeń zaplanowanych w ramach misji gospodarczej do Chin.
Misja  regionalnych przedsiębiorców do Chin zakończona

Delegacja odwiedziła targi SIAL, jedną z największych imprez targowo- wystawienniczych dla branży spożywczej w Chinach. Przedsiębiorcy wzięli również udział w spotkaniach match-makingowych zorganizowanych przez WPHI w Szanghaju, a także spotkaniu poświęconemu rynkowi chińskiemu, jego specyfice i preferencjach.

W programie przewidziano również wizytę w Hefei oraz spotkanie match-makingowe z tamtejszym przedsiębiorcami zainteresowanymi nawiązaniem współpracy z polskimi firmami.

Gospodarzami spotkań był Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Szanghaju oraz Anhui Chamber of Commerce, Import and Export. Delegacji przewodniczył Radny Sejmiku Województwa pan Jacek Gajewski.

Misja została sfinansowana w ramach projektu „Promocja gospodarki województwa kujawsko-pomorskiego poprzez zagraniczne misje gospodarcze oraz udział w targach o charakterze międzynarodowym poza granicami kraju”  realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2007-2013
Źródło: informacja własna
Data dodania: 2014-05-21
» powrót