Uzupełniający nabór na misję do Szanghaju!


Samorząd województwa wraz z partnerami projektu, samorządami Bydgoszczy, Torunia i Grudziądza, ponownie zaprasza przedsiębiorców branży spożywczej z terenu partnera Gminy Miasta Grudziądz do udziału w regionalnej misji gospodarczej do Chin, która odbędzie się na początku maja (11-17 maja). Finansujemy transport, noclegi, wyżywienie i udział w targach.
Uzupełniający nabór na misję do Szanghaju!

Zaproszenie adresujemy do przedsiębiorców z branży spożywczej z terenu gminy miejskiej Grudziądza, zarejestrowanych i prowadzących działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, na obszarze miasta.  

Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu ”Promocja gospodarki województwa kujawsko-pomorskiego poprzez zagraniczne misje gospodarcze oraz udział w targach o charakterze międzynarodowym poza granicami kraju”, finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2007-2013.

W ramach misji zaplanowana została wizyta studyjna w dwóch przedsiębiorstwach branżowych, udział w targach SIAL 2014 i rozmowy matchmakingowe z przedstawicielami firm branży spożywczej, a także udział w warsztatach szkoleniowych dotyczących kwestii formalno-prawnych związanych z wejściem na chiński rynek i projektowania opakowań artykułów spożywczych przeznaczonych dla Chin.

Udział w misji będzie finansowany w ramach pomocy publicznej (niepodlegająca notyfikacji Komisji Europejskiej pomoc de minimis). W przedsięwzięciu może wziąć udział tylko jeden przedstawiciel danego przedsiębiorcy.

Gwarantujemy transport, noclegi i wyżywienie, pokrywamy też koszty ubezpieczenia, organizacji spotkań i udziału w targach.

Kosztami uczestników będą: dieta oddelegowanego pracownika, przygotowanie własnych materiałów promocyjnych oraz ewentualne inne wydatki związane z uczestnictwem w targach (nieobjęte dofinansowaniem w ramach projektu).


Językiem wiodącym misji będzie język angielski.

Niezbędne załączniki do ściągnięcia ze strony Urzędu Marszałkowskiego tutaj

Serdecznie zapraszamy do udziału w misji!

 

oprac. M.Ryłow COI WK-P

 

 

 

Źródło: informacja własna
Data dodania: 2014-04-29

Załączniki:
1. uzupelniajacy-nabor-szanghaj-2014.pdf - rozmiar: 202,18 KB
» powrót