Kujawsko-Pomorskie na Międzynarodowych Targach Outsourcingowych we Francji


W dniach 2-4 października 2013r. w Reims we Francji, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego reprezentowany przez Departament Współpracy Regionalnej i Rozwoju Gospodarczego Biuro Centrum Obsługi Inwestorów i Eksportu uczestniczy w International Outsourcing Forum 2013 – jednej z największych w Europie konferencji sektora BPO.
Kujawsko-Pomorskie na Międzynarodowych Targach Outsourcingowych we Francji

Na wspólnym stanowisku z Urzędem Miasta Bydgoszczy, w międzynarodowej publice złożonej z przedstawicieli największych globalnych korporacji, prezentowane są walory inwestycyjne naszego regionu.  Forum jest szansą do nawiązania nowych kontaktów, pozyskania informacji na temat trendów i planów sektora na najbliższe lata, jak i przedstawienia oferty inwestycyjnej województwa firmom rozważającym możliwości ekspansji na kolejne rynki.

Uczestnictwo na międzynarodowych targach pozwala nawiązać relacje biznesowe, wymienić doświadczenia, a także poznać największe problemy trapiące obecnie branżę BPO, jednakże głównym celem dla przedstawicieli regionu jest promocja gospodarcza województwa, jego potencjału w sferze outsourcingu, który w ostatnich latach niezwykle dynamicznie w  się rozwija. Podczas konferencji, na której są obecni przedstawiciele wielu światowych firm i instytucji, są prezentowane  potencjalne tereny pod budowę biurowców, głownie z Bydgoszczy i Torunia, a także już istniejące bądź planowane w najbliższym czasie powierzchnie biurowe. Uczestnicy Forum informowani są  również o potencjalnych korzyściach  przy tego typu inwestycjach w regionie, którymi są m.in. wykształcona kadra przyszłych pracowników firm sektora BPO, czy konkurencyjne koszty prowadzenia działalności gospodarczej w dwumieście.

Forum cieszy się niezwykłym zainteresowaniem, co sugeruje, iż branża BPO wciąż się rozwija, wdrażając innowacyjne rozwiązania, zgodne z oczekiwaniem nowoczesnego klienta,  a tym samym poszukuje alternatywnych lokalizacji dla swojej działalności.
Źródło: COIE
Data dodania: 2013-10-03
» powrót