Fursa.pl - twój biznes w krajach arabskich


Fursa.pl jest pierwszym i zarazem jedynym w Polsce projektem informacyjno-biznesowym dedykowanym przedsiębiorcom z krajów arabskich. Jego wiodącym celem jest zwiększanie świadomości arabskiego środowiska biznesowego odnośnie Polski jako atrakcyjnego partnera handlowego i inwestycyjnego.
Fursa.pl - twój biznes w krajach arabskich

Projekt został uruchomiony w związku z zapotrzebowaniem przedstawicieli arabskiego biznesu, poszukujących informacji o polskich produktach i usługach, jak również, o możliwościach inwestycyjnych dotyczących Polski. Myślą przewodnią jest promocja wspomnianych sektorów w krajach arabskich oraz inicjowanie bezpośrednich kontaktów pomiędzy obiema stronami. Fursa.pl swoim zasięgiem obejmuje osiemnaście państw od Maroka po Oman,  ogromny rynek z niemal 300 milionami potencjalnych klientów. Jej celem jest dotarcie z informacjami o polskich towarach i usługach eksportowych, terenach inwestycyjnych oraz turystycznych do jak największej liczby potencjalnych odbiorców w krajach arabskich. Promocja za pośrednictwem fursa.pl odbywa się w oparciu o trzy prowadzone równolegle rodzaje działalności:  

-serwis  internetowy, w którym umieszczane są wpisy polskich producentów oraz usługodawców, umożliwiające bezpośredni kontakt z potencjalnymi klientami

- promocję bezpośrednią – przedstawiciele fursa.pl uczestniczą w znaczących targach, misjach i wystawach odbywających się w krajach arabskich, aby z informacjami o Polsce, a także z zamieszczonymi w portalu ofertami docierać wprost do potencjalnych klientów arabskich. Profil danej firmy przedstawiany jest w językach: arabskim, francuskim, angielskim i polskim na stronie www.fursa.pl (miesięcznie 4000 odwiedzających z 68 krajów).

- współpracę z wieloma instytucjami i organizacjami.  Fursa stara się organizować jak największą liczbę spotkań dwustronnych w Polsce. Tego typu imprezy mają duże znaczenie ze względu na przyjazd przedsiębiorców zainteresowanych polskimi produktami i usługami.

 

Więcej informacji na stronie www.fursa.pl

Galerie prezentacji: www.fursa.pl/pl/gallery

fot. Informacja na podst. materiałów fursa.pl

oprac. M. Ryłow WK-P COI


Źródło: fursa.pl
Data dodania: 2013-03-21
» powrót