Z przedsiębiorcami o eksporcie


Działające w Urzędzie Marszałkowskim Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów zaprasza przedsiębiorców do udziału w spotkaniu informacyjnym „Eksport” w ramach XX Forum „Gospodarcze transgraniczne więzi systemowe – Pieniądz”. Spotkanie odbędzie się 5 marca w hotelu Filmar w Toruniu.
Z przedsiębiorcami o eksporcie
Spotkanie informacyjne „Eksport” dedykowane jest przedsiębiorcom z różnych branż prowadzącym działalność eksportową/importową lub planującym jej podjęcie. W programie wydarzenia są wystąpienia ekspertów specjalizujących się w tematyce proeksportowej.

W pierwszej części spotkania przewidziana jest prezentacja założeń projektu systemowego realizowanego przez COIE na rzecz polskich przedsiębiorców w ramach Poddziałania 6.2.1. „Wsparcie dla sieci centrów obsługi inwestorów i eksporterów” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Druga część poświęcona będzie analizie uwarunkowań oraz ograniczeń formalno-prawnych dla eksportu oraz debacie na temat szans eksportowych Polski.

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) przy Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu we współpracy z Ministerstwem Gospodarki oraz ze Stowarzyszeniem Integracja i Współpraca - inicjatorem oraz organizatorem Forum Gospodarczego.

Spotkanie odbędzie się 5 marca w godzinach 9.30-13.00 w hotelu Filmar w Toruniu (ul. Grudziądzka 37/45, sala Kujawsko-Pomorska). Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie uczestnictwa do 1 marca w biurze Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w Toruniu telefonicznie: (056) 656 11 63, mailowo:   (Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć),  bądź na elektronicznym formularzu
tutaj.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo mają przedsiębiorcy prowadzący działalność eksportową/ importową i/ lub planujący jej podjęcie oraz przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu i organizacji gospodarczych. Potwierdzeniem wpisania na listę uczestników spotkania będzie e-mail odesłany przez organizatora.  
 

Program spotkania: http://coie.gov.pl//pl/pobierz/f,1870,plik.html

Więcej informacji: www.kujawsko-pomorskie.coie.gov.pl

Oficjalna strona XX Forum Gospodarczego: www.forumgospodarcze.pl

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w Toruniu 
26 lutego 2013 r.


Źródło: COIE WK-P
Data dodania: 2013-02-26
» powrót