Telmon z sektora BPO zatrudni w Toruniu 200 pracowników


Łódzka firma Telmon do końca roku 2013 chce zatrudnić w Toruniu 200 pracowników, a rekrutacja pierwszych ruszy w marcu. Telmon specjalizuje się w kampaniach sprzedażowo-marketingowych, umawianiu spotkań handlowych, przeprowadzaniu ankiet, badaniach satysfakcji zadowolenia klienta oraz infoliniach.
Telmon  z sektora BPO zatrudni w Toruniu 200 pracowników

Telmon aktualnie współpracuje z BRE Bankiem, Netią i Platformą N. Zarobki to 2,2-2,3 tys. zł brutto, zależą od wyników sprzedaży. Inwestycja w Toruniu to efekt nowego kontraktu z jedna z firm ubezpieczeniowych. Firma zatrudnia obecnie 270 pracowników, w tym 240 konsultantów.
W Łodzi nasza firma się rozrosła, a na miejscowym rynku pracy brakuje konsultantów, bo działa tam ok. 10 konkurencyjnych firm - mówi Prezes firmy Artur Kapacki. - Potrzebujemy nowej lokalizacji. Braliśmy pod uwagę m.in. Poznań, Bydgoszcz, Toruń i Konin. Toruń wygrał, ponieważ jest w nim dużo studentów, którzy mogą dla nas pracować. Poza tym są tu inne firmy call center, co zwiększa szansę na znalezienie pracownika, który ma już pewne doświadczenie. Nie ma jednak aż tak wiele firm, żebyśmy musieli walczyć o konsultantów.  

 

fot. basketman / freedigitalphotos.net

oprac. M.Ryłow, WK-P COI   

 Źródło: Tomasz Ciechoński, Gazeta Wyborcza 25.02.2013
Data dodania: 2013-02-26
» powrót