Katalizator Inwestycji - nowy nabór!!!


Do końca czerwca trwa aktualna tura naboru 60 przedsiębiorców zainteresowanych profesjonalnymi usługami doradczymi w ramach projektu Katalizator Inwestycji. Dzięki unijnemu finansowaniu można zaoszczędzić nawet 48 tys. zł na przygotowaniu przez doradcę: biznes planu, wyceny przedsiębiorstwa, optymalizacji źródeł finansowania lub optymalizacji komunikacji z inwestorem.
Katalizator Inwestycji - nowy nabór!!!

Kosztu usługi nie ponosi przedsiębiorstwo, ponieważ  jest ona rozliczana jako pomoc de minimis dla firmy (bezzwrotna dotacja).

 

Pakiet czterech usług doradczych w ramach Katalizatora Inwestycji został stworzony z myślą o polskich firmach, które chcą pozyskać kapitał z zewnętrznych źródeł. Znajomość zasad ładu korporacyjnego, optymalny wybór ścieżki finansowania, biznes plan opracowany w standardzie akceptowanym przez instytucje finansowe oraz waluacja wartości projektu lub przedsiębiorstwa to kluczowe narzędzia w procesie poszukiwania partnerów inwestycyjnych.

 

Katalizator Inwestycji to program dla małych i średnich przedsiębiorstw, które myślą o rozwoju swojej działalności i chcą profesjonalnie – bez angażowania środków własnych -  przygotować się do dialogu z bankiem, czy potencjalnym inwestorem.

Nabór wniosków jest otwarty i bezpłatny. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie http://www.katalizatorinwestycji.pl/uslugi/dokumenty.html.

***

Projekt Katalizator Inwestycji realizowany jest przez Fundację Obserwatorium Zarządzania w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.Źródło: http://katalizatorinwestycji.pl/
Data dodania: 2012-05-17
» powrót