Bezpłatne tajwańskie spotkania handlowe online


Taiwan External Trade Development Council (TAITRA) oferuje potencjalnym klientom nowoczesne narzędzie pomocne w wyszukiwaniu producentów i dostawców na Tajwanie oraz przygotowaniu spotkań handlowych online dla obu stron. Organizator zapewnia bezpieczne łącze do odbycia video-konferencji oraz obecność swojego przedstawiciela dla jej płynnego przebiegu.
Bezpłatne tajwańskie spotkania handlowe online

Na podstawie formularza zgłoszeniowego, w którym polska firma podaje m.in. produkty, którymi jest zainteresowana, zespół TAITRA wyszukuje odpowiednich dostawców na Tajwanie i organizuje konferencję online w terminie pasującym obu stronom.

Spotkania online stwarzają okazję do zapoznania się z ofertą zaproszonych przez TAITRA dostawców oraz zainicjowania wieloletniej i bezpiecznej współpracy handlowej z wybranymi spośród nich przez klienta.

Ta forma kontaktu jest bezpłatna, oszczędza czas iwydatki na podróż klienta oraz wyręcza go w poszukiwaniu i weryfikacji wiarygodności odpowiednich dostawców na Tajwanie.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z panią Beatą Witkowską.

Taiwan External Trade Development Council jest niedochodową organizacją rządową na Tajwanie, która posiada w Polsce dwa przedstawicielstwa: Taiwan Trade Center Warsaw oraz Taipei World Trade Center Co., Ltd. TAITRA promuje wymianę handlową z krajami na całym świecie a zadaniem naszego biura jest m. in. promowanie polskiej gospodarki na Tajwanie i tajwańskiej w Polsce oraz nieodpłatna pomoc w nawiązywaniu kontaktów handlowych między firmami obydwu krajów. Więcej informacji na www.taitra.org.tw.Źródło: PAIiIZ
Data dodania: 2012-03-22
» powrót