Real Vienna 2010: Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji


W dniach 18-20 maja 2010 roku Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestora uczestniczyć będzie w Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji Real Vienna 2010, które odbywają się w Wiedniu.
Real Vienna 2010: Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji

Wiedeńskie targi inwestycyjne to nie tylko doskonałe miejsce dla rozwoju bezpośrednich kontaktów biznesowych, lecz przede wszystkim do promocji potencjału gospodarczego i atrakcyjności inwestycyjnej województwa kujawsko-pomorskiego.

Podczas Real Vienna 2009 na powierzchni 14.378 m² zaprezentowało się 242 wystawców z 24 krajów: oprócz 104 podmiotów austriackich, najwięcej wystawców pochodziło z Polski (25) oraz Republiki Czeskiej (22). W targach uczestniczyli również wystawcy z Austrii, Belgii, Niemiec, Włoch, Luksemburga, Holandii, Rumunii, Serbii, Słowenii, Turcji, Węgier, Bułgarii, Francji, Wielkiej Brytanii, Chorwacji, Szwajcarii, Ukrainy i Białorusi. Organizatorzy targów odnotowali obecność w sumie 7.082 uczestników z 42 krajów świata.

Targi Real Vienna są adresowane do potencjalnych inwestorów z branży nieruchomości inwestycyjnych. Są to przede wszystkim inwestorzy instytucjonalni, deweloperzy, przedstawiciele banków i funduszy inwestycyjnych działających w branży nieruchomości.

Podczas targów odbywa się wiele konferencji, podczas których międzynarodowi eksperci poruszają tematy związane z rynkami nieruchomości. W drugim dniu targów odbędzie się panel dyskusyjny poświęcony tematyce gospodarczej we Wschodniej i Centralnej Europie.

Urząd Marszałkowski będzie promował województwo kujawsko-pomorskie w ramach wspólnie zorganizowanego 100 m² stoiska polskiego wraz z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady Polskiej w Wiedniu  oraz wraz z 11 innymi regionami i miastami z całej Polski. Oprócz Urzędu Marszałkowskiego nasz region reprezentować bedą Urząd Miasta Bydgoszczy, Urząd Miasta Torunia oraz Urząd Miasta Grudziądza.

 

Udział w targach Województwa Kujawsko-Pomorskiego zostanie dofinansowany w ramach działania 5.5. Promocja i rozwój markowych produktów Regionalnego Prorgramu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013.
Źródło: J. Wiśniewska K-P COI
Data dodania: 2010-05-11
» powrót