Oficjalne otwarcie fabryki Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o.


Dnia 22 września 2008r o godzinie 15.25 nastąpiło oficjalne otwarcie fabryki Poland Tokai Okaya w podtoruńskim Ostaszewie. Zakład zatrudnia na dzień dzisiejszy trzystu pracowników z województwa kujawsko-pomorskiego. Firma ta specjalizuje się w produkcji metalowych komponentów do telewizorów LCD. Fabryka Poland Tokai Okaya rozpoczęła już swoją działalność w październiku ubiegłego roku.
Podczas uroczystego otwarcia fabryki Poland Tokai Okaya padło kilka pytań w kierunku dyrekcji firmy. Pierwsze pytania skierowane były do prezesa firmy, Pana Hideki Nakasone. Jedno z nich brzmiało: czy jest możliwość zatrudnienia kolejnych pracowników? Pan Nakasone odpowiedział , że kolejne zatrudnienie pracowników w dużym stopniu wiąże się z większą ilością produkcji. Kolejne pytanie brzmiało: jak ocenia Pan pierwszy rok pracy firmy? Prezes odpowiedział, że był to dobry rok, ale ma nadzieję, iż kolejne lata będą zdecydowanie lepsze.
Należy dodać, że głównymi odbiorcami produktów firmy Poland Tokai Okaya jest firma Sharp i inni producenci telewizorów LCD.Źródło: Paweł Malagowski
Data dodania: 2008-11-04
» powrót