Seminarium biznesowe „Inicjatywa Pasa i Szlaku - rola Hongkongu. Możliwości pozyskiwania inwestorów dla projektów infrastrukturalnych w Polsce”


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium „Inicjatywa Pasa i Szlaku - rola Hongkongu. Możliwości pozyskiwania inwestorów dla projektów infrastrukturalnych w Polsce”, które odbędzie się 22 lutego 2018 (czwartek), w godz. 11 - 14, w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej, ul. Trębacka 4, 00-074 Warszawa.
Seminarium biznesowe „Inicjatywa Pasa i Szlaku - rola Hongkongu. Możliwości pozyskiwania inwestorów dla projektów infrastrukturalnych w Polsce”

Seminarium jest przeznaczone dla osób odpowiedzialnych za inwestycje i promocję eksportu w swoich firmach i instytucjach. Ma na celu zaproszenie do realizacji inwestycji infrastrukturalnych wspólnie z chińskimi partnerami biznesowymi oraz prezentację Hongkongu jako bramy do Państwa Środka dla polskich eksporterów.

 Belt and Road (Inicjatywa Pasa i Szlaku) to inicjatywa rządu chińskiego, mająca na celu reaktywację Jedwabnego Szlaku. Przewiduje ona rozbudowę infrastruktury między krajami Eurazji i nawiązanie z nimi ścisłej współpracy gospodarczej.

Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne na język polski. Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 lutego 2018.

Liczba miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt:

KIG -Katarzyna Kaniewska +48 22 630 97 07, email: kkaniewska@kig.pl,

HKTDC - Zuzanna Zużewicz +48 22 830 0711, email:zuzanna.zuzewicz@hktdc.org

Zapraszamy!

      

oprac. M. Ryłow COI WK-PŹródło: HKTDC
Data dodania: 2018-02-09

Załączniki:
1. zaproszenie-seminarium-o-hongkongu.pdf - rozmiar: 435,89 KB
» powrót