Konferencja "Dobre praktyki w pozyskiwaniu inwestorów"


W terminie 14-15 września 2017 roku Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestora organizuje dwudniowe spotkanie szkoleniowe skierowane do osób z naszego regionu zajmujących się pozyskiwaniem i obsługą inwestorów. Spotkanie odbędzie się w Centrum Konferencyjnym „Daglezja” w Przysieku, gmina Zławieś Wielka.
Konferencja "Dobre praktyki w pozyskiwaniu inwestorów"

Tematyka spotkania szkoleniowego poświęcona będzie zagadnieniom związanym z procesem pozyskiwania i obsługi inwestorów, m.in.dobre praktyki w procesie obsługi inwestorów, inwestycje zagraniczne w Polsce,promocja gospodarcza, na co należy zwrócić uwagę, aby zwiększyć napływ inwestycji do regionu (program w załączniku).


Spotkanie ma także na celu zapoznanie z kadrą odpowiedzialną za w/w zagadnienia w innych ośrodkach w regionie, co mamy nadzieję przełoży się na wymianę doświadczeń i zacieśnienie współpracy na gruncie lokalnym.

 

Organizacja części merytorycznej zostanie sfinansowana ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego, natomiast po stronie uczestników pozostaje poniesienie kosztów noclegu i wyżywienia (szczegóły w załączniku).

 

Termin i miejsce:

 

14-15 września 2017 roku

Ośrodek Szkoleniowy „Daglezja” Parkowa 2, 87-134 Przysiek

 

 

 Zapraszamy !

 


                 


 Źródło: informacja własna
Data dodania: 2017-08-30

Załączniki:
1. program-14-15.09.2017.pdf - rozmiar: 277,28 KB
2. formularz-zgloszeniowy.pdf - rozmiar: 257,06 KB
» powrót