KONKURS – „Kujawsko-Pomorska firma przyjazna rodzinie”


Samorząd województwa kujawsko-pomorskiego realizując Kujawsko-Pomorski Program Wspierania Rodzin na lata 2014-2020 ogłosił Konkurs dla przedsiębiorców i instytucji pn. „Kujawsko-Pomorska firma przyjazna rodzinie”.
KONKURS – „Kujawsko-Pomorska firma przyjazna rodzinie”

Do aktywnego współuczestnictwa w rozwój pozytywnego wizerunku firmy sprzyjającej rodzinie oraz do uczestnictwa w przedmiotowym konkursie zapraszamy firmy małe i duże, przedsiębiorców, instytucje publiczne oraz pracodawców działających non profit.

„Kujawsko-Pomorska firma przyjazna rodzinie” – to inicjatywa, której celem jest wyróżnienie pracodawców przyjaznych rodzinie, wspierających i ułatwiających swoim pracownikom godzenie życia rodzinnego z zawodowym oraz propagowanie idei wprowadzania w sferze zawodowej rozwiązań prorodzinnych.

Coraz więcej pracodawców dostrzega, iż tworzenie przyjaznych rozwiązań dla pracowników wychowujących dzieci, to ważne działanie na rzecz dobra wspólnego
i inwestycja w rozwój ich firmy.
Wdrażanie i upowszechnianie rozwiązań służących godzeniu życia zawodowego i rodzinnego oraz wspierających powrót do pracy po przerwie związanej np. z urodzeniem i wychowaniem dzieci przyczynia się do poprawy zadowolenia i jakości życia, a tym samym do poprawy jakości wykonywanej pracy.

Warto więc inwestować w rozwiązania wspierające godzenie życia zawodowego
z prywatnym – wspierając pracownika zwiększamy jego potencjał, jednocześnie zwiększając potencjał całej organizacji oraz społeczności, w której wszyscy żyjemy.

Na wnioski od firm, pracodawców i pracowników czekamy do 15 września br. W załączeniu regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy.

 

Do pobrania:

·     - Regulamin konkursu

·     - Formularz zgłoszeniowy

 

 

Opracowanie:

Biuro Wsparcia Rodziny i Przeciwdziałania Przemocy

w Departamencie Spraw Społecznych, Wdrażania EFS i Zdrowia

lipiec 2017r.Źródło: informacja własna
Data dodania: 2017-07-13

Załączniki:
1. pismo.pdf - rozmiar: 272,32 KB
2. formularz_zgloszeniowy.docx - rozmiar: 16,75 KB
3. regulamin13.pdf - rozmiar: 2 760,33 KB
» powrót