Możliwości biznesowe w Angoli – spotkanie w Toruniu


13 czerwca br. odbędzie się spotkanie informacyjnym dla przedsiębiorców z terenu województwa kujawsko-pomorskiego pn. „Możliwości biznesowe w Angoli” w ramach wydarzenia "Dzień Angoli", na które Państwa serdecznie zapraszamy.
Możliwości biznesowe w Angoli – spotkanie w Toruniu

Wezmą w nim udział m.in. Domingos Culolo – Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Republiki Angoli w Rzeczpospolitej Polskiej oraz Walter Cassul, Kierownik Działu Ekonomicznego Ambasady Republiki Angoli.

Gospodarzem spotkania jest Piotr Całbecki, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Miejsce spotkania:

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Plac Teatralny 2, I piętro (sala 205)

Organizator:

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego 

Partnerzy merytoryczni: 

  • Ambasada Republiki Angoli w Rzeczpospolitej Polskiej, 
  • Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A., Program GoAfrica
  • Afrykańsko -Polska Izba Handlowa - „ProAfrica”
  • Navimor International Sp. z o.o.

Zaproszenie,program oraz krótka informacja o Angoli i relacjach Województwa z tym krajem: tutaj.

Dlaczego warto wziąć udział?

Będzie to okazja do pozyskania informacji m.in. o warunkach dostępu do rynku angolskiego, perspektywach rozwoju poszczególnych sektorów produkcyjnych i/lub usługowych oraz o możliwościach i zasadach prowadzenia na nim działań przez przedsiębiorstwa.

Prezentacje gospodarcze zostaną uzupełnione informacjami praktycznymi, przekazanymi w formule „studium przypadku” przez przedstawicieli polskiego biznesu. Podzielą się oni doświadczeniem i wiedzą z zakresu własnych praktyk na rynku Angoli. Jest ono bezcenne z uwagi na fakt, iż kultura biznesowa na kontynencie afrykańskim różni się od przyjętych w pozostałych częściach świata technik nawiązywania współpracy handlowej.

W razie zainteresowania z Państwa strony możliwe będzie przeprowadzenie indywidualnych konsultacji z wybranymi prelegentami. (Przedstawiciele Ambasady Angoli posługują się językiem portugalskim i angielskim, dodatkowo zapewnione zostanie wsparcie tłumacza jęz. portugalskiego).

 

                     Źródło: informacja własna
Data dodania: 2017-06-06
» powrót