Pozyskiwanie i obsługa inwestorów – spotkanie w Brodnicy


Wczoraj, 26 kwietnia br., w brodnickim Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie zorganizowane przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów Urzędu Marszałkowskiego i Urząd Miasta w Brodnicy. Spotkanie było poświęcone kwestii pozyskiwania inwestorów oraz ich obsłudze.
Pozyskiwanie i obsługa inwestorów – spotkanie w Brodnicy

W ramach spotkania prezentacje i prelekcje wygłosili:
- Michał Kornacki z Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego -  „ Dobre praktyki w procesie pozyskiwania i obsługi inwestorów”

- Agnieszka Zadrożna i Beata Fujarska z agencji pracy Work Service  - „Efektywna rekrutacja w miejscowościach o niskim bezrobociu” i „Nowoczesne metody pozyskiwania pracowników”

- kpt. Monika Stolcman i kpt. Maciej Blekicki z Zakładu Karnego we Włocławku podzielili się uwagami nt. efektywnej resocjalizacji przez pracę osadzonych w zakładach karnych oraz poinformowali o wdrażaniu narodowego programu  dla przedsiębiorców lokujących swoje firmy w zakładach karnych na przykładzie inwestycji w Zakładzie Karnym we Włocławku.

Konferencję zakończyła prezentacja kierownika Kujawsko-Pomorskiego Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów, Macieja Kanabaja na temat promocji ofert inwestycyjnych i zamieszczania ofert terenów w bazie ofert KP COI.

W spotkaniu uczestniczyło kilkudziesięciu przedstawicieli gminnych biur obsługi inwestora z naszego regionu.

Kolejne spotkanie odbędzie się  31 maja br. we Włocławku (program w opracowaniu), zaś na dzień 6 lub 7 czerwca planowane jest podobne wydarzenie w Tucholi.
O postępie przygotowań. tematyce prelekcji i prezentacji oraz o terminach przyszłych spotkań poinformujemy osobno.

Zapraszamy przedstawicieli gmin do uczestnictwa!

 

oprac. M.Ryłow

 
Źródło: informacja własna
Data dodania: 2017-04-27
» powrót